O nas

Moon Coffee jest wzrastającą marką na rynku. Wyjątkowym smakiem i aromatem naszej świeżo palonej kawy cieszy się coraz więcej zadowolonych klientów. Proponujemy świeżo wypalane ziarna kawy z różnych zakątków świata, co umożliwi Wam delektowanie się prawdziwym smakiem czarnego napoju.

Uwielbiamy pracować z ludźmi i dla nich, dlatego szukamy najlepszych rozwiązań w kwestii zoptymalizowania kosztów i logistyki dla biur. Dajemy możliwość serwowania świeżej, mocnej kawy w Państwa firmach.

Dla nas każdy klient jest ważny i rozumiemy, że każdy ma inne wymagania i standardy.

W związku z tym zapewniamy, iż jesteśmy w stanie zadowolić każdego klienta proponując mu rozwiązania najlepsze dla jego firmy, a przy okazji damy możliwość rozkoszowania się najlepszym aromatem kawy.

Naszym atutem jest przede wszystkim indywidualne podejście do klienta.

Zaczynając współpracę z nami, przekonasz się o naszym zaangażowaniu, życzliwości i solidności. Z nami osiągniesz wiele już podczas pierwszej rozmowy, znajdziemy najlepsze, optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy. Doceniamy pracę z klientami, którzy do tej pory nam zaufali i pozostali z nami.

Zapewnimy Państwu ekspresy renomowanych firm wraz z pakietem rozwiązań od dostawy świeżo palonej kawy po serwis urządzeń.

Jesteśmy pewni, że zaufanie naszych klientów jest bezcennym arsenałem na dalsze, wspólne lata pracy. Kawa jest naszą pasją i postaramy się i Was tą pasja zarazić.